Obavijest o početku zaručničkih tečajeva

 

Nadbiskupski ordinarijat SMN

11. 05. 2020.

U vremenu pojačane zaštite od širenja koronavirusa odlukom Stožera civilne zaštite bila su ograničena i ukinuta javna okupljanja. Sukladno toj odluci nisu se održavale ni redovite predbračne pouke. S obzirom da su se okolnosti poboljšale, predbračni tečajevi u Splitsko-makarskoj nadbiskupiji započeli bi 24. svibnja 2020. god.

Jasno, zbog opasnosti od širenja zaraze, potrebno se prilagoditi i ispuniti određene uvjete. Broj sudionika je sada ograničen što će se odraziti i na potrebu novih termina za tečajeve.

Prijava zaručnika na tečaj se vrši online putem web-stranice Župe sv. Petra za sve sudionike koji će pohađati tečaj u Župi sv. Petra i u Katedrali sv. Duje u Splitu. Kada se postigne broj upisanih na jednom mjestu otvorit će se prijavnica za drugo mjesto održavanja tečaja.

O sljedećim datumima održavanja tečaja, kao i o tečajevima koji se održavaju u drugim župama, pratite redovito naše web-stranice.