TKO JE KAO BOG ?

TKO JE KAO BOG?

SVEĆENIK ODUŠEVIO SVE: Otkrio zaštitu od COVIDA od prije 3500 godina!

Još uvijek sumnjate da je Biblija knjiga mudrosti? Pročitajte ovo

Fra Kristijan Kuhar na svojoj je Facebook stranici objavio tekst pod nazivom: Tko je izmislio tri osnovna pravila Covida da nas zaštiti? – te njime oduševio javnost. Pročitajte:

Tko je izmislio tri osnovna pravila Covida da nas zaštiti?
1. Udaljenost
2. Higijena ruku
3. Korištenje maske
Ovi zakoni su dani narodu Izraela prije 3,500 godina. Jeste li to znali? Potražite u Bibliji!
1. IZLAZAK 30, 18-21 – Operite ruke
2. LEVITSKI ZAKONIK 13, 4-5; 45-46 – Ako imate simptome, držite se podalje, prekrijte usta i izbjegavajte kontakt.
3. LEVITSKI ZAKONIK 13, 4-5 – Tko je zaražen mora ostati u karanteni 7 do 14 dana

I još uvijek ima onih koji sumnjaju da je Biblija knjiga mudrosti!

 

Volim ovu analogiju

Kad je Bog htio stvoriti ribu, obratio se moru. Kada je Bog htio stvoriti drveće, obratio se zemlji. Ali kada je Bog htio stvoriti čovjeka, okrenuo se Sebi. Tako je Bog rekao: “Napravimo čovjeka po svojoj slici i sličnosti.” Napomena: ako iz vode uloviš ribu, ona će umrijeti; a kad izvadiš drvo iz zemlje, umire i ono. Slično tome, kada se čovjek odvoji od Boga, on umire. Bog je naše prirodno okruženje. Stvoreni smo da živimo u Njegovoj prisutnosti.
Moramo biti povezani s Njim jer samo s Njim život postoji. Ostanimo u kontaktu s Bogom. Sjetimo se da je voda bez ribe još uvijek voda, ali ribe bez vode su ništa. Tlo bez stabla je još uvijek tlo, ali drvo bez tla je ništa. Bog bez čovjeka je još uvijek Bog, ali čovjek bez Boga je ništa.
Ako vas je ova poruka potaknula da o njoj razmišljate i pronađete radost u širenju i dijeljenju iste s drugima, onda je to Evangelizacija!